Kérdezgetnek napjaink élethelyzeteiről, amire én azt válaszolom: „Fogalmam sincs, csak egy színész vagyok. Nincs véleményem, illetve nem ér semmit.” A színészek meglehetősen buták. Nem veszek részt semmilyen vitában, számomra nincsenek ellentmondások.
Vélemény idézetek
Véleményeink csak létezésünk kiegészítései. Lássam, hogyan gondolkodol, megmondom, mid hiányzik! A nagyon üres emberek sokat tartanak magukról, a jelesek bizalmatlanok, a megrögzött bűnös pimasz, a jó aggályos. Így jön egyensúlyba minden; ki-ki egész akar lenni, vagy legalább annak látszani önmaga előtt.
Semmi sem szép, semmi sem rút, semmi nem igaz és semmi nem hamis. Mindez csak a véleményekre vonatkozik. Semmi sincs úgy, ahogy azt a vélemény állítja; az emberek hiszik csak úgy, mert megszokták. A tettekre pedig ugyanez vonatkozik.
Aki mindenben egyetért veled, annak vagy nincs véleménye, vagy nem meri megmondani.















