Nem tudom, miért kell meghalniuk. Talán tartozás miatt, szerzői jogsértés miatt, vagy csak valaki utálta a fülsértő zenéjüket. Miután három számukat meghallgattam, már ingyen is kinyírtam volna őket.
Filmidézetek
Mások ezeket keresték még









