Gondoljuk egyszer végig előítélet-mentesen, hogy nem atomrobbantással semmisítették-e meg Szodomát és Gomorrát is…
A régi dolgokat is új szemmel kell nézni. Civilizációnk kezdeti ideje és némely vallások kialakulása történhetett másként is, mint ahogyan eddig feltételezték.
A kutatók egy része szeretne az úgynevezett realitásoknál maradni. Amellett könnyen és szívesen megfeledkeznek arról, hogy ami ma realitás, az tegnap még csak fantaszták utópisztikus álma volt.
Hányszor omlottak már össze bölcsességünk tartóoszlopai!
Amit elképzelhetetlennek tartanak a mai gondolkodásban, az korlátot szab mindazon képtelenség felismerésének, amit a kozmosz rejteget előlünk.
Hogyan írhatott Swift a Mars-holdakról, ha csak százötven évvel később fedezték fel őket?
Az ókori világ egész hagyománytárában nem legendákról, mítoszokról vagy fantáziadús mesékről kapunk tudósítást, hanem egy az idő tájt meglévő realitásról. Az a távoli valóság azonban más szemszögből tekintve is megerősítést nyer: az idő múlásától.
Az űrkutatás rohamos fejlődésének ismeretében már nem lehet elfogadni azt a kifogást, hogy „soha nem lesz lehetséges a csillagközi utazás”. A ma fiatal generációja ezt a „lehetetlenséget” a jövőben már realitásként fogja megélni!
Mikor látjuk be végre, hogy egyetlen háborúban sem lehetnek többé győztesek, csak túlélők?
Mennyi mindent tartunk lehetetlennek, mielőtt megtörténik?!
Az emberi társadalom nagyon bonyolult felépítésű. A vallás és a tudomány egyaránt óriási befolyással bír a legfontosabb kérdéseket illetően. A két versenytárs csupán egy dologban ért egyet: abban, hogy minden, az UFO-kkal kapcsolatos pozitív információt veszélyesnek tekintenek.
Az én elméletem szerint az emberi faj a földönkívüliek által előidézett genetikai mutáció végterméke. Ez a teória a hiedelmekkel ellentétben nem ellenkezik a darwini fejlődéselmélettel, csupán néhány lépéssel továbbgondolja azt.
Határozottan meg vagyok győződve arról, hogy a mítoszokban a repülő jelenségek pontosabb megjelölésének hiányában az „istenek” csakis a világűr-utasok rokonértelmű kifejezései lehetnek.
Az amerikaiak és az oroszok nyomokat hagytak hátra a Holdon. Kérdés, hol vannak a földönkívüliek nyomai? A Föld telítve van velük. Naponta észrevétlenül „lépkedünk” rajtuk, turisták haladnak el mellettük, bámulják őket a múzeumok vitrinjeiben és nem ismerik fel az üzeneteket, melyek majdnem kiszúrják a szemüket.