Sokszor gondolod azt, hogy amiben vagy, az szar, de később rájössz, hogy nem is volt az olyan rossz. Az én életemben is volt ilyen időszak: nem volt sok pénzem, de szerettem, amit csináltam és nem haltam éhen. Most már próbálok optimistábban tekinteni mindenre.