Anyám sokszor emlegetett egy bölcsességet, ami úgy szólt, hogy a jó szülők gyökereket és szárnyakat adnak a gyermekeiknek. Ez szerintem nagyon szép gondolat.
Anyám sokszor emlegetett egy bölcsességet, ami úgy szólt, hogy a jó szülők gyökereket és szárnyakat adnak a gyermekeiknek. Ez szerintem nagyon szép gondolat.