1847 előtt vajon miért nem mondta és írta le senki, hogy „a legnagyobb vakmerőség, hogy valaki olyan kezekkel, amelyek a legalaposabb tisztítás után is még hullaszagúak, terheseken, gyermekágyasokon és vajúdókon vizsgálatokat végezzen”?
1847 előtt vajon miért nem mondta és írta le senki, hogy „a legnagyobb vakmerőség, hogy valaki olyan kezekkel, amelyek a legalaposabb tisztítás után is még hullaszagúak, terheseken, gyermekágyasokon és vajúdókon vizsgálatokat végezzen”?