Én lettem az Év Labdarúgója, az 1961-1962-es szezon legjobb játékosának választottak, mindössze huszonegy esztendősen. Óriási dolog volt ez. Ha belegondolok, hogy azokban az években hány különleges képességű klasszis, sőt világklasszis szerepelt a magyar bajnokságban, akkor nagyon büszke lehetek magamra. Mondom, huszonegy éves voltam.
Mészöly Kálmán
1941. július 16. - 2022. november 21.
61-szeres válogatott magyar labdarúgó, edző, a magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya