Természetesen nagy szimpátiával követem Antonelli szereplését. Szórakoztat, hogy ugyanaz a nevünk, bár azt hiszem, már rájöttem, hogy ez valóban csak egy jelentéktelen véletlen. Az biztos, hogy nagyon jó versenyző. Nyilvánvaló, hogy a Formula–1-ben nem nyersz meg egymás után négy nagydíjat különleges tehetség nélkül. Antonelli számai elképesztőek. A megfelelő autó természetesen kulcsfontosságú, de ez minden korszakban így volt.