Nyár volt, mindenki vidámnak és önfeledtnek tűnt. Én pedig úgy éreztem, elvesztem. A vibráló színek helyett, amik ezt az évszakot jellemzik, én csak szürkeséget láttam. A boldogság helyett nekem a magány és a bánat lett a társam.
Nyár volt, mindenki vidámnak és önfeledtnek tűnt. Én pedig úgy éreztem, elvesztem. A vibráló színek helyett, amik ezt az évszakot jellemzik, én csak szürkeséget láttam. A boldogság helyett nekem a magány és a bánat lett a társam.