Velem mindig nagyon kedvesek az emberek, ahogyan én is velük, hiszen az én munkám nekik szól. Szeretem a népszerűséget, azért, mert a munkám miatt ismernek, és nem azért, mert a legújabb valóságshowban szerepeltem. Ha valaki a 47-es villamoson gratulál A Mester és Margaritához, amit 30 éve látott a Szkénében, azzal szívesen beszélgetek.