Az Egyesült Államok elnöke az egyik legfontosabb ember. Ha segíthetünk egymásnak, hogy jobbá tegyük a dolgokat, az jó lenne. Szeretnék találkozni vele, akár itt, akár az USA-ban. Tudom, hogy járt Szaúd-Arábiában is. Egyszer jó lenne leülni vele beszélgetni.
-beszélt korábban Donald Trump iránti szimpátiájáról.