Az a klub, amelyik a legjobb játékosokat akarja, kénytelen fizetni értük. A Real Madrid jó döntést hozott, és remélem be tudom bizonyítani, hogy ez tényleg így van.
-mondta leigazolásáról 2009 júliusában.
Az a klub, amelyik a legjobb játékosokat akarja, kénytelen fizetni értük. A Real Madrid jó döntést hozott, és remélem be tudom bizonyítani, hogy ez tényleg így van.
-mondta leigazolásáról 2009 júliusában.