Rájöttem, hogy volt egy elképzelésem a megfelelő életről, a végtelen robotolásért járó jutalomról, amely a nyugdíjba vonulás után vár rám. Ám ahogy ott ültem, a halálom miatt képtelen voltam meglátni, mit kell magában foglalnia az életnek, amire érdemes várni. Talán nem a félelem és magány az egyetlen, amire teljes bizonyossággal számíthattam?