Minden bajnokot legyőznek egyszer. Egy nap jön valaki, aki már sokkal jobb az embernél. Fáradtság, vagy épp nem vagyunk formában, bármi lehet az oka…de egyszer mindenkit legyőznek. Csak az ad reményt, hogy sokáig maradunk a csúcson – de nem örökké.
-Monroe Hutchen
Vitathatatlan (2002)