Már fiatal korom óta az emberrel együtt érzékeltem a színeket. Nem emlékszem, hogy bárkin a környezetemben ne láttam volna a kék, a zöld és a vörös színt. Viszonylag sokáig tartott, amíg megértettem, hogy a többi ember nem látja ezeket a színeket, így megtanultam azokat kellő módon interpretálni. Ha gondolok valakire, mindig felidézem az auráját. Látom, amint megváltozik a hozzám közel állók és az ismerősök jelenlétében, mégpedig annak függvényében, ahogy közeledik a betegség, a csalódás, a szerelem vagy a beteljesülés. Ezek a dolgok az aurában tükröződnek vissza.