Minden szakács álma, hogy fűszernövényeit ott nevelje konyhája ablakában, és amúgy frissiben használja őket – az ember csak letép néhány levelet, amit a mozsárban szétzúz, és egy kis olajjal egy csinos báránycombra mázol. Ugye, nincs ennél istenibb?
Minden szakács álma, hogy fűszernövényeit ott nevelje konyhája ablakában, és amúgy frissiben használja őket – az ember csak letép néhány levelet, amit a mozsárban szétzúz, és egy kis olajjal egy csinos báránycombra mázol. Ugye, nincs ennél istenibb?