A nyár a grillezésről szól, és csendes beszélgetésekről a kilenc órai naplemente félhomályában. A levágott szárú nadrágokról, strandpapucsokról és a Monroe-tó partján töltött délutánokról.
A nyár a grillezésről szól, és csendes beszélgetésekről a kilenc órai naplemente félhomályában. A levágott szárú nadrágokról, strandpapucsokról és a Monroe-tó partján töltött délutánokról.