Sokat morfondíroztam azon, milyen férfira is vágyom. Ki lenne a megfelelő, tökéletes férfi? Egyáltalán létezik-e olyan, hogy tökéletes? Rá kellett jönnöm, hogy nem egy személyt keresek, hanem egy érzést. Azt az érzést, amit Niko közelében tapasztalok meg. Harmóniát, nyugalmat, boldogságot. Nem hiányzott semmi, ha ő velem volt.