Én magam még csak ki sem próbáltam a kábítószereket – sem a marihuánát, sem a kokaint, semmit. Hangsúlyozom, egyszer sem próbáltam őket. Irtózom a gondolatától is. Ez nem jelenti azt, hogy sosem estünk kísértésbe. Olyan időszakban voltunk a show-business gyakorló zenészei, amikor a kábítószer élvezete általánosan elterjedt volt. Nem akarok ítélkezni, hiszen nem erkölcsi kérdésnek tekintem a dolgot, de túl sok kábítószer elpusztította életet láttam ahhoz, hogy azt gondoljam, ezzel nem szabad játszani. Természetesen én sem vagyok angyal, megvannak a magam rossz szokásai, de a kábítószer nem tartozik közéjük.