Kilenckor bedobtam az első felest. Negyed tízkor a másodikat. Később megtudtam, hogy a producer, Peter Willes száz fontban fogadott Daviddel, hogy ki fogok dőlni félúton. Vesztett. Egyetlen baki nélkül végigcsináltam az aznapi felvételt. Az őrültek eszelős akaratereje. Nem mintha büszke lennék rá. Távolról sem vagyok az. Ma már inkább mélységes szomorúság fog el, ha az akkori önmagamra gondolok. Hány életet keserítenek meg, tesznek tönkre az alkoholisták?