Tizenhat évig voltam az első csapat tagja, és húsz-huszonegy esztendőt töltöttem el a Barcelonánál onnantól fogva, hogy tizenkét-tizenhárom évesen megérkeztem. Ez nagyon sok idő, nagyon sok élmény, az érzések pedig nem múlnak el. A pandémia miatt az utolsó ottani éveimben nézők nélkül játszottam – azután, hogy az egész életemet ott töltöttem, nem úgy történt az elválás, ahogy elképzeltem, ahogy megálmodtam. Arról ábrándoztam, hogy egész pályafutásomat Európában, a Barcelonában töltöm, ez volt a tervem, ezt akartam. És igen, a körülmények miatt a búcsú kicsit furcsára sikeredett. De az emberek szeretete mindig velem lesz, mert mind azon, amin keresztülmentem, velük együtt mentem keresztül.