Mindig azt mondom, hogy az első öltöző, ahová csatlakoztam, kivételes volt. Nagyon hálás vagyok azért a fogadtatásért, amit mindenki nyújtott nekem: Ronaldinho, Deco, Sylvinho, valamint Xavi, Iniesta, akik ott voltak, és Puyol… Nagy nevek voltak, és a csapat hihetetlen volt. Barcelonában hosszú kihagyás után először nyertük meg a Bajnokok Ligáját. Az pedig, hogy Rijkaard bízott bennem, és a csapat részévé tett, nagyszerű volt számomra, és nagyon élveztem.