Csapatkapitányként igyekszem világos üzenetet hagyni a társaimnak, hogy mindig küzdjenek az álmaikért, a céljaikért, bármi is történjen, mindig meg kell próbálni tovább menni egyenesen előre. Nagyon sok szenvedésen mentem keresztül, de úgy érzem megérte, hiszen világbajnokok lettünk, ezért sem szabad soha feladni.