Az ismeretszerzés egyetlen módja, hogy tanulunk. A tanulás a legtöbb ember számára olyan, mint az adózás, vagy a fogorvoshoz járás. Olyasmi, amit nem szeretnek csinálni, és csak akkor szánják rá magukat, ha abszolúte elengedhetetlen.
Az ismeretszerzés egyetlen módja, hogy tanulunk. A tanulás a legtöbb ember számára olyan, mint az adózás, vagy a fogorvoshoz járás. Olyasmi, amit nem szeretnek csinálni, és csak akkor szánják rá magukat, ha abszolúte elengedhetetlen.